İstanbul İkinci El Beyaz Eşya Alanlar

Bahçeşehir İkinci El Eşya Alanlar

İstanbul ikinci el beyaz eşya alanlar arayışlarınız için bizimle irtibata geçtiğiniz andan itibaren çok kısa süreler içerisinde, en iyi fiyat garantisi ile aynı gün nakit ödeme ile beyaz eşyalarınızı satabilirsiniz. 

İstanbul avrupa yakasının tamamına hizmet veriyoruz. 

Yıllardır beyaz eşyalarını aldığımız insanlara en iyi hizmeti vermek için elimizden gelen her şeyi yapmaya çalışıyoruz. Peki bu hizmeti sunarken neler yapıyoruz, nasıl bir süreçten geçiyor bilmek istemez misiniz? O zaman başlayalım net ve anlaşılır bir şekilde anlatalım ki bu süreçten en iyi şekilde faydalanıp, bilgi sahibi olmanızdır. 

İstanbul İkinci El Beyaz Eşya Nasıl Satılır?

Öncelikle satmak istediğiniz beyaz eşyaların mutlaka temiz ve çalışır durumda olması gerekmektedir. Aksi takdir de arızalı, sorunlu olan hiç bir ürünü maalesef alamıyoruz. Çünkü sizden aldığımız beyaz eşyaları dükkanımız da tekrardan satışa çıkardığımız kesinlikle hasarlı olan ürünü almıyoruz. 

Peki bunun için neler yapmak gerekiyor. Öncelikle satmaya karar verdiğiniz beyaz eşyalarınızın birer kare fotoğraflarını çekerek whatsapp hattımıza göndermektir. Arkadaşlarımız kısa bir inceleme sonrasında hemen sizin tarafınıza olumlu veya olumsuz bilgilendirme yapacaklardır, ürünleriniz bizim alabileceğimiz kriterlere uygunsa fiyat teklifimizi sizlere ileteceklerdir.

Fiyat konusunda mutabık kalınmasının ardından istediğiniz gün adresinizden alımını yapıyoruz. 

İstanbul İkinci El Beyaz Eşya Alanlar
Satmak İstediğiniz Sıfır Ve İkinci El Beyaz Eşyalarınızı Yüksek Fiyat Garantisi İle Aynı Gün Adresinizden Alıyoruz?

İkinci El Beyaz Eşya Alanlar Neye Göre Fiyat Vermektedir?

Kullanım: Satmak istediğiniz beyaz eşyanın temiz bir şekilde kullanılmış olmasına göre fiyat veririz. 

Marka Ve Modeli: Beyaz eşyalarda fiyatı artı yönde etki eden en büyük etken marka ve modelidir, çünkü herkes tarafından bilinen bir markanın ürettiği modeller her zaman iyi fiyattan satışı gerçekleşir. 

Özellikleri: Bir ürünün ne kadar çok özellikleri varsa o kadar da iyi fiyattan satılır. 

 İstanbul ikinci el beyaz eşya alanlar olarak sizlere en yüksek fiyat teklifini sunmak için sınırları zorlarız. Sıfır beyaz eşya satmak içinde bizimle iletişime geçebilirsiniz. 2.el beyaz eşya satışlarınızı da yapabilirsiniz. 0537 569 00 69 numaralı telefonumuzu 7/24 arayarak veya beyaz eşyalarınızın fotoğraflarını göndererek fiyat teklifimizi alabilirsiniz.

Nakliyesi Ve Ödemesi Nasıl Yapılmaktadır? 

İkinci el beyaz eşya alımlarımızı kendi bünyemiz içerisinde bulunan nakliye araçlarımız ile yapıyoruz. Ödemelerimizi de nakit olacak şekilde yapıyoruz. 

Beylikdüzü ve civarında oturan müşterilerimizin konuyla alakalı olan Beylikdüzü ikinci el beyaz eşya alanlar yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Bizi 7/24 dilediğiniz zaman bir zaman diliminde bize ulaşabilirsiniz.

Ayrıca sosyal medyadan Facebook bizi takip ederek güncel bilgilerden haberdar olabilirsiniz?