Beylikdüzü İkinci El Beyaz Eşya Alanlar

Beylikdüzü büyük bir ilçe ve bir çok şehirden fazla nüfusa sahiptir. Nüfus fazla olunca hareketliliği de fazla olur, bundan dolayı sıfır ve ikinci el beyaz eşya alanlar sektörümüz ile ilgili alanda son derece yoğunluk oluşmaktadır.

Arkadaşlarımız sizlerden gelen her talebi en kısa sürede hızlı bir şekilde çözüm odaklı çalışan ikinci el beyaz eşya alım firması olarak faaliyetlerimiz alanımız hakkında bilgilendirme yapma gereği duyduk. Beylikdüzü ikinci el beyaz eşya alanlar, alım sürecimizden bahsetmek istedik.

Amaç sizlere en doğru ve hızlı bir hizmeti verirken nasıl hareket edeceğinizi anlaşılır bir dille anlatmak istiyoruz. Amacımız ikinci el beyaz  eşyalarınızı satacağınız zaman bizi tercih etmenizi sağlamak. 

Bununla birlikte bilmenizi özellikle istediğimiz ikinci el beyaz eşya, spot beyaz eşya kavramları hakkında bilgilendirme yapmak.

Spot Beyaz Eşya Ve İkinci El Beyaz Eşya Arasındaki Fark Nedir? 

 Spot beyaz eşya ne demektir. Bilinenlerin aksine spot beyaz eşya, ikinci el beyaz eşya demek değildir. Aksine kurulumu yapılmamış, bir başkası tarafından kullanılmamış sıfır beyaz eşya demektir. Ancak ikinci el beyaz eşya alanlar özellikle spot, spotçu kelimelerini kullandığı için pek çok insan tarafından bu şekilde algılanmaktadır.

Beylikdüzü ikinci el beyaz eşya alanlar için pek bir şey değişmiyor çünkü firmamız türlü sıfır ve ikinci el beyaz eşyanın alımını da yapmaktadır. Beyaz eşyanızı satmak istediğiniz zaman bize fotoğraflarını göndererek fiyat teklifini alabilirsiniz.

 Whatsapp hattımız 7/24 aktif bir şekilde hizmet vermektedir. Firma çalışanlarımız sizlerden gelen fotoğrafları inceleyerek size en hızlı bir şekilde dönüş yapacaktır.

Beyaz eşyalarınız alabileceğimiz türden ise fiyat teklifimizi sunuyoruz. Anlaşma sağlanması durumunda halinde beylikdüzü’nün neresinde olursanız olun istediğiniz gün alımını yaparız. Bu durumda kesinlikle size zahmet çekmeyeceksiniz sadece satmak istediğiniz ürünlerin görsellerini WhatsApp’tan gönderip fiyat teklifimizi bekleyeceksiniz. 

Beylikdüzü İkinci El Beyaz Eşya Alanlar

Hangi Beyaz Eşyaları Satabilirsiniz?

Makalenin başında da söylediğimiz  gibi sıfır beyaz eşya, spot beyaz eşya, ikinci el beyaz eşya veya eski beyaz eşya satabilirsiniz. 

Beyaz eşya, buzdolabı, çamaşır makinesi, kurutmalı çamaşır makinesi, İnoks buzdolabı, İnoks çamaşır makinesi, İnoks bulaşık makinesi, televizyon, bulaşık makinesi, led televizyon, mini buzdolabı, kombi buzdolabı, ankastre set, derin dondurucu (difriz) gibi ürünleri alıyoruz. 

Elden çıkarmak istediğiniz beyaz eşyaların fotoğraflarını göndererek alıp almayacağımızı öğrenebilirsiniz. 

Beylikdüzü ikinci el beyaz eşya alanlar için önemli olan temiz, sorunsuz, sağlam, çalışır durumda olan kaliteli ürünleri almaktır. 

Satılamayacak durumda olan, darbeleri olan, çizikleri olan, paslı olan, deforme olmuş, başkalarının kullanmak istemeyeceği beyaz eşyaları kesinlikle satın almıyoruz.

Beyaz Eşyamı Satmak İstiyorum Taşımasını Ve Nakliyesini Kim Yapıyor?

Beylikdüzü ikinci el beyaz eşya alanlar firmamız sizden aldığı beyaz eşyaları kendi bünyemizde bulunan nakliye aracımız ve çalışanlarımızla adresinize geliyor, bu konuda kesinlikle tarafınıza zahmet vermiyor ve herhangi bir ücret talep etmiyoruz. 

Son derece titiz, dikkatli ve hızlı taşıyor, diğer ev eşyalarınıza zarar vermiyoruz.

Ödeme konusunda da sizin tercihinize göre hareket ediyoruz, ister nakit, isterseniz eft veya havale gibi seçenekleri ile de ödeme yapabiliyoruz. 

Beylikdüzü Hizmet Bölgelerimiz? 

  • Adnan Kahveci Mahallesi İkinci El Beyaz Eşya Alanlar 
  • Barış Mahallesi İkinci El Beyaz Eşya Alanlar 
  • Büyükşehir Mahallesi İkinci El Beyaz Eşya Alanlar 
  • Cumhuriyet Mahallesi İkinci El Beyaz Eşya Alanlar 
  • Dereağzı Mahallesi İkinci El Beyaz Eşya Alanlar 
  • Gürpınar Mahallesi İkinci El Beyaz Eşya Alanlar 
  • Kavaklı Mahallesi İkinci El Beyaz Eşya Alanlar 
  • Marmara Mahallesi İkinci El Beyaz Eşya Alanlar 
  • Sahil Mahallesi İkinci El Beyaz Eşya Alanlar 
  • Yakuplu Mahallesi İkinci El Beyaz Eşya Alanlar 

Bizi Telegram kanalından da takip edebilirsiniz!