Halkalı İkinci El Beyaz Eşya Alanlar

Halkalı ikinci el beyaz eşya alanlar için profesyonel bir hizmet almak, ikinci el beyaz eşyalarınızı yüksek fiyat alımla birlikte güvenli bir şekilde satabilirsiniz. Peki satış işlemi nasıl gerçekleşir? Merak etmeyin sizi bu konuda bilgi sahibi haline getirmek için sizlere bu yazıyı yayınlama gereği duyduk. 

Evinizde, hali hazırda kullanmadığınız beyaz eşyanız olabilir. Kullanım alanınızı meşgul etmek yerine satmak en mantıklı yoludur. Kime satacağınız konusunda çok iyi karar vermelisiniz. Kaliteli bir hizmet almak istemezmisiniz.

 O halde bizimle iletişime geçerek tüm beyaz eşyalarınızı yüksek fiyat garantisi ile aynı gün adresinizden alıyoruz.

Küçükçekmece ikinci el beyaz eşya alanlar firması olarak halkalı bölgesinin tamamına hizmet veriyoruz. Biliyoruz bazı çekingenleriniz olabilir, bu konuda müsterih olun çünkü sizlere en iyi hizmeti sorunsuz bir şekilde sunmak için hizmetlerimiz hakkında bilgi vermek istiyoruz. Peki nasıl? Bunu yaparken de ana hatlardan örnekler vererek sizi bilinçlendirmiş olacağız. Fazla uzatmadan başlayalım? 

Halkalı İkinci El Beyaz Eşya Nasıl Satılır?

Öncelikle satmak istediğiniz beyaz eşyaların markası, modelini ve genel durumunu hakkında bilgi sahibi olabilmemiz için fotoğraflarını whatsapp üzerinden gönderirseniz yeterli olacaktır. Hemen ardından size hemen geri dönüş yaparak olumlu veya olumsuz cevap veriyoruz.

Fiyat teklifimiz sizin de uygun görülmesi takdirde halkalı da bulunan adresinizden alımını yapıyoruz. Firma olarak özellikle önemsediğimiz bir kaç kriter var, peki bu kriterler nelerdir. 

Beyaz eşyalarınızın sorunları, kusurları, arıza gibi durumları varsa bize söylemeniz sizin çıkarlarınıza olacaktır. Sağlıklı bir fiyat verebilmemiz için bu detaylar çok önemlidir. 

Ne Tür Beyaz Eşya Satın Alıyoruz?

Halkalı Küçükçekmece’nin rezidansların, sitelerin yoğun olduğu bir bölgedir.  Satmak istediğiniz sıfır ve ikinci el beyaz eşyaların pek çok marka’nın ürettiği beyaz eşyalara, fiyat verme konusunda hakim olduğumuz için yüksek fiyatı teklifi verme garantisini verebiliriz. Aldığımız beyaz eşyalar nelerdir? 

  • Buzdolabı 
  • Çamaşır Makinesi 
  • Bulaşık Makinesi 
  • Fırın 
  • Ankastre 
  • Klima
  • Difriz 
  • Mini Dolap
  • Kurutma Makinesi 
  • Kurutmalı Çamaşır Makinesi 

Daha bir çok beyaz eşyayı satın alıyoruz. 

Nakliye ve Ödeme Nasıl Olur?

Halkalı ikinci el beyaz eşya alanlar için bizi tercih ederseniz kesinlikle nakliye, taşıma konusunda hiç bir şekilde ücret ödemezsiniz. Anlaştığımız rakamı peşin olarak yapıyoruz. Halkalı bölgesinden 7/24 beyaz eşya alımı yapıyoruz. 

Bizi Telegram kanalından takip edebilirsiniz!