İkinci El Beyaz Eşya Alanlar

İstanbul’un bütün ilçelerinden ve her semtinden, her mahallesinden beyaz eşyalarını satmak isteyen herkese hizmet veriyoruz. Müşterilerimizin satmak istediği beyaz eşyaların neler olduğunu öğrendikten hemen sonra fiyatlandırma yapıyoruz. 

Peki 2 el beyaz eşya alan firmalar neler alır, neler satar, neye göre fiyatlandırma yapılır, bununla ilgili kapsamlı bir şekilde öğrenmek ister misiniz? Belki şimdi belki de daha sonraları için bir spotçu veya 2.el beyaz eşya alanlar firması ile çalışmak zorunda kalabilirsiniz bu bilgiler ilerde çok işinize yarayacaktır. Doğru ve tertemiz bilgi, beyaz eşya alım süreci hakkında ipuçları ve dikkat etmeniz gereken hususları yazımızın devamını okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Beyaz Eşyalarınızı Bize Satın!

Evinizde veya ofisinizde fazlalık durumuna gelen beyaz eşyalarınızı ne zamana kadar saklayabilirsiniz? Satma zamanı geldi de geçiyor. Çünkü daha fazla yıpranmadan, paslanma, çürüme başlamadan elden çıkartmak sizin için doğru bir hareket olacaktır. 

Böyle bir düşünceniz varsa, tam karar olarak veremediyseniz, ikinci el beyaz eşya satmak istiyorum diyen herkes için süreç nasıl başlar, nasıl hareket eder öncelikle bunu tam olarak öğrenmelisiniz.

0537 569 00 69 Emek Spot firmamızın whatsApp hattına beyaz eşyalarınızın fotoğraflarını istediğiniz zaman gönderebilirsiniz. 

Göndermiş olduğunuz fotoğraflar kısa bir inceleme sonrasında size alınıp, alınmayacağı konusunda bilgilendirme yapılacaktır.

Beyaz eşyalarınız alabileceğimiz ürünler ise fiyat teklifimizi anında size ileteceğiz. 

Teklifimiz sizin için de uygun görülmesi halinde, istediğiniz gün ikinci el beyaz eşya alımı için adresinize gelerek, bu süreci noktalıyoruz. 

İkinci El Beyaz Eşya Alanlar
İkinci El Beyaz Eşya Alan Yerler

Ne Tür Beyaz Eşya Satabilirsiniz? Her Beyaz Eşya’yı Alıyor Muyuz?

Tabi ki almıyoruz. Siz de takdir edersiniz ki her marka beyaz eşyanın alımını yapmıyoruz. Çünkü aldığımız beyaz eşya ürünlerini dükkanlarımızda tekrardan satışa çıkardığımız için temiz, sağlam, sorunsuz olanları tercih etmek zorundayız. 

Hangi Beyaz Eşyaları Alıyoruz? 

 • Buzdolabı 
 • Bulaşık Makinesi 
 • Çamaşır Makinesi 
 • Fırın 
 • Mini Buzdolabı 
 • İnoks Buzdolabı 
 • Kurutma Makinesi 
 • Kurutmalı Çamaşır Makinesi 
 • Derin Dondurucu 
 • Ankastre Set 
 • Kombi Buzdolabı 
 • Retro Buzdolabı

 Satacağınız ürünler farklı markaların ürettiği modellerdeki ürünlerin hepsine doğru fiyatı teklif edecek bilgiye sahibiz. 

 İkinci el beyaz eşya alanlar spotçuya ne satabilirim, ikinci elciler ne alır, 2.el beyaz eşya nedir gibi aklınıza takılan soruların tamamının cevabı için bizi 7/24 arayabilir veya web sitemizi tıklayabilirsiniz.

Eşyaların Taşıması ve Ödemesi Nasıl Yapılıyor?

İstanbul ikinci el beyaz eşya alanlar için google arama motoru üzerinden yaptığınız zaman bir çok farklı spotçular sonucunu göreceksiniz. Emek Spot Ürünleri olarak kurumsal, profesyonel bir hizmeti size en iyi şekilde sağlayacaktır. Beyaz eşyalarınızı ücretsiz nakliye seçeneği ile sizden teslim alacağız. 

Kendi bünyemizde bulunan nakliye aracımız ve personelimizle alımını gerçekleştiriyoruz. Firmamıza sattığınız tüm beyaz eşyaların yerinden alınması, montaj gibi işlerin tamamı bize aittir. 

Ödemelerimiz nakit ödeme yöntemi ile yapılmaktadır. İstanbul ikinci el beyaz eşya alım satım işlemlerimiz için her zaman bizi tercih edebilirsiniz. Bizi merdiven altı ne olduğu belli olmayan kişiler ve firmalarla kıyaslamayın. Emek Spot Ürünleri istanbul ticaret odasından sorgulayabilirsiniz.

Ayrıca istanbul ikinci el beyaz eşya alanlar yazımızı okuyabilirsiniz. 

Bize instagram‘dan ulaşabilirsiniz.