Beylikdüzü İkinci El Çamaşır Makinesi Alanlar

Beylikdüzü ikinci el çamaşır makinesi alanlar olarak faaliyetlerimiz hakkında sizlere alım konusunda bilgilendirme yapıcaz? Alım süreci nasıl başlar, nasıl neticelenir hepsini maddeler halinde alt başlıklarla sıralayacağız.

Beylikdüzü ve tüm mahallelerinden sıfır ve ikinci el çamaşır makinesi alımı yaptığımız için gelen taleplere de kayıtsız kalamıyoruz. 

Çamaşır makinesi ve beyaz eşyalarını elden çıkarmak için güvenebileceği bir firma arayan müşterilerimize en iyi hizmeti kusursuz bir şekilde veriyoruz. 

Beylikdüzü ikinci el çamaşır makinesi alanlar alanlar olarak bu hizmetlerimizi nasıl verdiğimizi alt başlıklar halinde anlatarak sizi bu konuda aydınlatmak istiyoruz.

Beylikdüzü’de yüzlerce farklı bireylerden yeni çamaşır makinesi, eski çamaşır makinesi alımı gerçekleştirdiğimiz için hangi konuları merak ettiğinizi çok iyi biliyoruz. 

Bunları açıklayarak size daha bilinçli bir ticaret yapma fırsatı veriyoruz. Neden mi? Çünkü insanlar alım sürecini bilmediği için hata yaparak beyaz eşyalarını veya çamaşır makinelerini değerinin çok çok altında satabilir.

Dilerseniz bunu başlıklar vererek kafanızdaki soruların cevaplarını vererek ilerleyelim. 

Hem sıkılmamış, hem de süreci adım adım ilerlemiş ve daha anlaşılır bir şekilde anlatmış oluruz.

Beylikdüzü Çamaşır Makinesi Alanlar

Beylikdüzü Hizmet Bölgelerimiz
  • Adnan Kahveci Mahallesi
  • Barış Mahallesi
  • Büyükşehir Mahallesi
  • Cumhuriyet Mahallesi
  • Dereağzı Mahallesi
  • Gürpınar Mahallesi
  • Kavaklı Mahallesi
  • Marmara Mahallesi
  • Sahil Mahallesi
  • Yakuplu Mahallesi
Nakliye Ve Ödemesi Nasıl Yapılmaktadır

Sizlerden aldığımız çamaşır makinesi ve beyaz eşyaların ödemelerini nakit olarak yapmaktayız. Nakliye ve taşıma işlemi tarafımızdan yapılmaktadır. Kesinlikle sizlerden herhangi bir ekstra ücret talep edilmemektedir.

Sıfır Çamaşır Makinesi Satmak İstiyorum

Sıfır çamaşır makinesi, beyaz eşya satmak isteyen müşterilerimizin yapması gereken tek şey ürünün model numarasını bize söylemesi yeterli olacaktır.

Sıfır Ve İkinci El Çamaşır Makinesi Nasıl Satılır? 

Çamaşır makinenizi satmak sanıldığı kadar çok zor değildir. Hemen 0537 569 00 69 numaralı WhatsApp hattımıza beyaz eşyalarınızın ve çamaşır makinenizin fotoğraflarını göndererek fiyat teklifimizi alabilirsiniz. 

Fiyat konusunda karşılıklı mutabakat sağlanmasının hemen ardından istediğiniz gün adresinizden alımı yapılacaktır. 

Her çamaşır makinesi, beyaz eşya için fiyat teklifi verip alımı yapmamız mümkün değildir. Takdir edersiniz ki belirli kriterleri göz önünde bulundurarak ona göre alım yapıyoruz. Peki nedir bunlar? Bunlara da bir göz atalım.

Beylikdüzü İkinci El Çamaşır Makinesi Alanlar
İkinci El Çamaşır makinesi satmak istiyorum

Fiyatı Neler Belirler? 

Beylikdüzü ikinci el beyaz eşya alanlar için önemli olan yeni, sağlam, temiz, sorunsuz ürünler almaktır. Örnek vermek gerekirse, ikinci el beyaz eşya, ikinci el çamaşır makinesi alımını gerçekleştirdiğimiz zaman arızalı, sorunlu, sıkıntıları olan ürünleri almamız mümkün değildir.

Çünkü bu tarz sorunlu ürünleri alıp tamir ettirdiğimiz zaman hem maliyetli oluyor, hemde sağlıklı olmuyor. İşlem görmüş ürünler ilerleyen zamanlarda tekrar sıkıntı çıkarabiliyor.

 Bu yüzden yeni model, temiz kullanılmış, hatasız çamaşır makinesi ve beyaz eşyaların fiyatlandırma bir adım daha önde olduğunu hatırlatalım. Ayrıca fiyatını da arttırmaktadır. 

Aldığımız Çamaşır Makinesi Modelleri?

Sıfır çamaşır makinesi, ikinci el çamaşır makinesi, spot çamaşır makinesi, kurutmalı çamaşır makinesi, 9 kilo çamaşır makinesi, 7 kilo çamaşır makinesi, 8 kilo çamaşır makinesi gibi birçok çamaşır makinesini alıyoruz. Bunların dışında bulunan çamaşır makinelerini de alıyoruz. Ayrıca hepsini buraya tek tek yazmamız mümkün değil. 

Nakliye Ve Ödeme Kim Tarafından Karşılanır? 

Beylikdüzü ikinci el çamaşır makinesi alanlar olarak alım yaptığımız çamaşır makinesi ve beyaz eşyaları nakit ve ücretsiz nakliye sistemi ile yapıyoruz. 

Kendi araçlarımız ve ekibimizle 7/24 her gün aktif şekilde çalışmaktayız. sizlere zahmet vermeden alım yapmaktayız. Ödemelerimiz nakit şeklindeyapılmaktadır. Ayrıca eft veya havale gibi seçeneklerimiz de mevcuttur.

Özellikle covid-19 pandemi sürecinde hijyen açısından nakit para alışverişi yapmak istemeyen pek çok müşterimizlerimiz de oldu.

 Bizi instagram gibi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.