Şişli İkinci El Beyaz Eşya Alan Yerler

Şişli ikinci el beyaz eşya alan yerler hakkında araştırmalar yapan ve bu ilçede ikinci el eşyaları satın alan tecrübeli, müşteri memnuniyetini ön planda tutan yerler arayan herkes, sitemizle tanıştığı anda itibaren bu alanda doğru bir yerdedir.

Şişli ikinci el beyaz eşya alanlar arasında öncü bir konumda olan ve bu ilçedeki ve hatta tüm İstanbul ilindeki ikinci el beyaz eşyaları alıp satan firmamız, sizlerin de ikinci el beyaz eşyalarını değerlendirmek istiyor.

Eğer sizler de beyaz eşyalarınızı elden çıkartmak ve ikinci el beyaz eşyalarınızı hak ettikleri fiyata değerlendirmek istiyorsanız, Emek Spot firmamıza, internet site adreslerimizden ulaşabilir ve bizlere elden çıkartmak istediğiniz beyaz eşyaları Whatsapp üzerinden fotoğraf çekerek atabilirsiniz.

Şişli ikinci el beyaz eşya alan yerler arasında faaliyetlerini sürdüren firmamız, elden çıkartmayı düşündüğünüz ancak yine de en cazip fiyatlarla satmayı düşündüğünüz ikinci el beyaz eşyalarınızı, attığınız fotoğrafla birlikte değerlendirmeye alacaktır.

İkinci el piyasasında A’dan Z’ye neredeyse her çeşit ikinci el eşyanın alımını ve satımını üstün bir profesyonellikte yapan firmamız, sizlerin de iletişim kurmasını ve ikinci el beyaz eşyalarınızı değerlendirmek istiyor.

Eğer sizler de İstanbul’un şişli ilçesinde ikamet ediyor ve size yakın olan bir adrese giderek ikinci el beyaz eşyalarınızı, hak ettikleri fiyata satmak istiyorsanız, ilçe ilçe dolaşmanıza gerek yok. Çünkü Halkalı ikinci el beyaz eşya alan yerler arasında yerini alan firmamız Emek Spot, bu sektördeki 15 yıllık tecrübesi sayesinde, İstanbul’un neredeyse her ilçesine kolayca ulaşabilmektedir. Ayrıca  belli ilçelerdeki bürolarıyla da faaliyetlerini maksimum düzeyde verimlilikle sürdürmektedir.

Şişli ikinci el beyaz eşya alan yerler hakkında yaptığınız hummalı araştırmalarınıza, bu yazıyı okuduktan sonra son verebilir ve sitemizde bulunan 0537 569 00 69 iletişim numarasından bizlere ulaşarak ikinci el beyaz eşyalarınızı en uygun, en hızlı ve en güvenli şekilde değerlendirebilirsiniz.

Bu söylediklerimizden emin olabilirsiniz çünkü bu zamana kadarki memnun müşterilerimiz, referanslarımız, sahip olduğumuz tecrübe ve asla taviz vermediğimiz ve vermeyeceğimiz kalite politikamız, sahip olduğumuz misyon ve vizyon sizlere doğru adresi söylemektedir.

Şişli ikinci el beyaz eşya alan yerler
Şişli İkinci El Beyaz Eşya Eşya Alım Satım

İkinci El Beyaz Eşya Satış Süreci Nasıl İşliyor?

0537 569 00 69 numaralı telefonumuza whatsapp’tan beyaz eşyalarınızın fotoğraflarını gönderebilirsiniz.

Firmamız gelen beyaz eşya fotoğraflarını inceledikten çok kısa sürede size hemen geri dönüş yapacak ve fiyat teklifimizi tarafınıza ileteceklerdir.

Fiyat teklifimiz sizin için de yeterli ise istediğiniz gün şişli ikinci el beyaz eşya alım işlemleri için adresinize araç gönderiyoruz. 

Sizden talep ettiğimiz tek şey beyaz eşyalarınızın fotoğrafları net bir şekilde görünmesidir, varsa kusurları bunları bize ayrıca belirtmenizde fayda var. 

Ne Tür Beyaz Eşyalar Alıyoruz?

Bizim ilgilendiğimiz beyaz eşya grubu çok fazla çeşitli olsa da genel olarak buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutmalı çamaşır makinesi, kurutma makinesi, mini buzdolabı, ankastre set, televizyon, derin dondurucu buzdolabı, kombi buzdolabı, İnoks buzdolabı gibi pek çok farklı ürünün alımını yapıyoruz.

Bize beyaz eşyalarınızın fotoğraflarını göndermenizi istememizin sebebimiz de bu yüzdendir. Çok kısa süreler içerisinde fotoğrafları inceleyerek size olumlu veya olumsuz bilgilendirme yapılacaklardır. 

Emek spot olarak ikinci el beyaz eşya alımı yapabildiğimiz gibi sıfır beyaz eşya alımı da yapıyoruz. Spot beyaz eşya olarak da bilinen, kutusu açılmamış, servis tarafından kurulumu yapılmamış  beyaz eşyalarınız için de bizi arayarak fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Şişli İkinci El Beyaz Eşya Alan Yerler Neye Göre Fiyatlandırma Yapar?

  • Temiz olmasına 
  • Sağlam olmasına
  • Satılabilir durumda olmasına
  • Bilinen bir marka olmasına
  • Model numarasına

Herkes tarafından bilinen bir marka  olmasına göre fiyat teklifimizi veriyoruz. İkinci el buzdolabı, ikinci el çamaşır makinesi, ikinci el televizyon gibi ürünlerin mutlaka sağlam olmasına dikkat ederiz. 

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Firmamız 15 yıldır beyaz eşya sektöründe aktif bir şekilde hizmet vermektedir. Güvenebilir, herhangi bir sorun yaşadığınızda rahatlıkla bize ulaşabilirsiniz. 

Bizi herhangi bir firmayla karşılatırmayınız emek spot ürünleri olarak istanbul ticaret odası’dan sorgulatabilirsiniz. Müşterilerimize aynı gün içerisinde hizmet veriyoruz. 

Anlaştığımız rakamı peşin olarak ödeme yapıyor, fiyatı düşürmek için gereksiz polemiklere girmiyoruz. 

Beyaz eşyalarınızı kendi bünyemizde bulunan nakliye araçlarımız ve ekibimizle alımını yapıyoruz. Sizlerden kesinlikle nakliye veya taşıma ücreti talep etmiyoruz.

 Şişli ikinci el beyaz eşya alan yerler için bizimle çalışan müşterilerimize son derece titiz, saygılı ve profesyonel bir hizmet veriyoruz.

Ayrıca bizi instagram platformundan takip edebilirsiniz. 

Şişli İkinci El Beyaz Eşya Alanlar

19 MAYIS MAHALLESİ
BOZKURT MAHALLESİ
CUMHURİYET MAHALLESİ
DUATEPE MAHALLESİ
ERGENEKON MAHALLESİ
ESENTEPE MAHALLESİ
ESKİŞEHİR MAHALLESİ
FERİKÖY MAHALLESİ
FULYA MAHALLESİ
GÜLBAHAR MAHALLESİ
HALASKARGAZİ MAHALLESİ
HALİDE EDİP ADIVAR MAHALLESİ
HALİL RIFAT PAŞA MAHALLESİ
HARBİYE MAHALLESİ
İNÖNÜ MAHALLESİ
İZZET PAŞA MAHALLESİ
KAPTANPAŞA MAHALLESİ
KUŞTEPE MAHALLESİ
MAHMUT ŞEVKET PAŞA MAHALLESİ
MECİDİYEKÖY MAHALLESİ
MERKEZ MAHALLESİ
MEŞRUTİYET MAHALLESİ
PAŞA MAHALLESİ
TEŞVİKİYE MAHALLESİ
YAYLA MAHALLESİ

Beyaz eşyalarınızı satmak istediğiniz zaman bizimle iletişime geçerek, aynı gün içerisinde adresinizden alımını gerçekleştirmekteyiz.

Sizlerden aldığımız tüm beyaz eşyaların ödemelerini nakit olarak yapıyoruz. Dileyen müşterilerimiz için de eft veya havale seçeneklerimiz de mevcuttur.