Kurutma Makinesi & Kurutmalı Çamaşır Makinesi Alanlar

Kurutma makinesi ve kurutmalı çamaşır makinesi alanlar, Günümüzde bir çok eşya değişen teknolojiye bağlı olarak değişir. Özellikle beyaz eşyalar hemen güncellenerek bir üst model olarak piyasaya sunulan eşyalardır. Çamaşır makineleri evler de kullanılan ve çok fonksiyonlu beyaz eşyalardır. Çamaşır makineleri yanında özelikle evlerde kurutma makineleri de vardır. Kurutma makineleri genellikle evlerde, büyük çamaşır yıkama firmalarında ve tekstil sanayinde kullanılır. 

İkinci El Kurutmalı Çamaşır Makinesi Alanlar Kimler Tarafından Tercih Edilir?

Zamanla yeni modelleri çıkan bu ürünlerinde fonksiyonları artar. Özellikle kapasitesine bağlı olarak birçok kurutma makinesi ürünleri vardır. Haliyle bu ürünler tercih edilir. Diğer kurutma makineleri ihtiyaç fazlası olup evlere ve büyük konutlarda fazlalık yaratabilir. Kişiler buna istinaden kurutma makinelerini ikinci el olarak satmak isterler.  Buna istinaden kurutmalı çamaşır makinesi alanlar firmamıza başvururlar.

İkinci El Kurutmalı Çamaşır Makinesi Alanlar Hangi Özelliklere Dikkat Ederler?

Ülkemiz de çamaşır makinesi kadar ihtiyaç duyulan diğer ürün de kurutma makinesidir. Bu makineler yıkanılan çamaşırlara göre kapasitede üretilirler. Aynı çamaşır makineleri gibi programlardan oluşurlar.  Ülkemizde özellikle son zamanlarda ev hanımları ve büyük işyerleri tarafından tercih edilir. Bu ürünler değişik markalara ve çeşitli büyüklük ve kapasitede üretilir ve işlev sağlarlar. 

Beyaz eşya sektöründe tüm büyük markaların kurutma makinesi üretimi vardır. Genellikle bu firmalar çamaşır makinesi ile satılırlar. Kurutmalı çamaşır makinesi alanlar genellikle ikinci el makineleri satın almada dikkat ettikleri bazı konular ve detaylar vardır.  

Firmamız genellikle ikinci el kurutmalı çamaşır makinesi satın alırken kurutmasında incelemeler yapar. Buna istinaden kurutma makinesinden herhangi bir hata ya da problem olup olmadığına bakarlar. Ayrıca kurutma makinelerinin ısıtma derecesine önem verirler. Kurutma makinesinin kazanın dönme hızı da önemlidir. Makinede yer alan kartının yanık olup olmadığına detaylı bir şekilde incelenir.

Kurutma makinesi & kurutmalı çamaşır makinesi alanlar
Kurutma makinesi & Kurutmalı çamaşır makinesi alanlar

İkinci El Kurutmalı Çamaşır Makinesi Alanlar Alım Aşamaları Nelerdir?

İkinci el kurutmalı çamaşır makinesi alımlarında daha önceden tamir görüp görmediğine dikkat edilir. Ayrıca firmamız ikinci el alımı yapılacak olan kurutma makinesinin kutusunun ve faturasının olup olmadığına dikkat edilir. Bununla birlikte kutusu ve faturası olan garantili cihazlar alım olarak incelenir. Sonrasında yerinde veya mesaj yolu ile fotoğrafları incelenir. Yüksek kalitede olan kurutma makineleri genellikle daha yüksek fiyattan satın alınır. Ayrıca kutusu açılmamış ve henüz kullanılmamış olan kurutma makineleri de piyasa değerinde alınır.

Kurutma makineleri son derece kullanışlı ve sağlam olan bir beyaz eşyadır. Genellikle çalışma amaçları kapasitesine bağlı olarak eşyaları kısa sürede kurutmaya yarayan makinelerdir. İkinci el alımları da bu özelliklerine istinaden yapılır. Özellikle firmalar tarafından ikinci el alımları yapılan bu makineleri satanlar arasında ev hanımları ve kuaförler vardır. Ayrıca kurutmalı çamaşır makineleri, kurutma makinesi 9 kg, 10 kg, 12 kg, gibi büyük kazanlı çamaşır makineleri şeklinde alımları yapılır. Aynı zamanda yıkama kapasitelerinin biraz altında kurutma yapanlar ikinci el olarak satışa çıkar.

 İkinci El Kurutmalı Çamaşır Makinesi Alanlar Fiyatlandırma Nasıl Yaparlar?

Genellikle ikinci el satışlar evlerinde veya iş yerlerinde yeterli alanı olmayanlar tarafından yapılır. Ayrıca ekstra olarak bir kurutma makinesine yer ayırmamak isteyenler de satış yapmak isterler. Günümüzde artık kurutmalı çamaşır makinesi tercih edilmesi de kurutma makinesi ikinci el olarak satmanın sebepleri arasında gelir. Alımlar da özellikle markaların temiz, sağlam, çalışır durumdaki ikinci el kurutma makinesi tercih edilir. Firmamızın kurutma makinesi alımında kullandığımız kriterler vardır. Ayrıca ikinci el çamaşır makinesi alanlar arayışınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Bunlar modele ve markaya, sağlamlığa göre değişen kriterlerdir. Sonrasında ikinci el kurutmalı makinesi alanlar ürünün fotoğraflarını isterler.  Fotoğraf üzerinden ürünün genel durumunu incelenir. İkinci el kurutmalı çamaşır makinesi alanlar tarafından kurutma ve diğer özellikler incelendikten sonra fiyat teklifimizi iletilir. Fiyat konusunda anlaşma sağladıktan adresten alım yapılır. Nakliye veya taşıma ücreti istenmeden alım yapıyoruz. 

İkinci el kurutma makinesi alımlarında satış yapmak isteyen kişiler için hizmet veriyoruz. Tekrar kullanıma uygun olan kurutma makineleri için bizler iletişime geçebilirsiniz. İkinci el kurutma makineleri için 0537 569 00 69 numarasından bilgi alabilirsiniz. Ayrıca sosyal medyadaki instagram adresimize ulaşabilirsiniz.

Bilmeniz Gerekenler?

 

Kurutma Makinesi Evde Nereye Konur?

Çamaşır kurutucunun herhangi bir havalandırması olmayan kapalı bir dolap içine konulmadığından emin olun. Kurutucu tek başına duran bir ünite gibi kurulabileceği gibi uygun alana sahip tezgah altına da konulabilir.

Çamaşır Kurutma Makinesi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler?

İlk olarak eğer bir çamaşır kurutma makinesi aldıysanız onu evinizde yerleştireceğiniz yeri de kararlaştırmış olmanız gerekir. …
1. Konumlandırma
2. Enerji Tüketimi
3. Havalandırma Özelliği
4. Sessiz Çalışma
5. NSF Sertifikası

Kurutma Makinesi Hangisini Almalıyım?
1. Bosch WTW85410TR Serie 6
LG RC90U2EV2W Çift Inverter Kurutucu
2. Samsung DV90M5000QW Kurutma Makinesi
3. Electrolux EW8H3966IB PerfectCare 800 Kurutma Makinesi
4. Arçelik 3887 KTY Kurutma Makinesi
5. Vestel KM 9711 Kurutma Makinesi
6. Beko D 91 HPS Kurutma Makinesi
7. Siemens iQ700 Isı Pompalı Kurutma Makinesi
8. Hoover HLX H9A2TE-S 9 Kg Isı Pompalı Kurutma Makinesi
10. Profilo KM8610HTR A++ 8 kg Isı Pompalı Çamaşır Kurutma Makinesi

Kurutma Makinesi Evde Nereye Konur?

Çamaşır kurutucunun herhangi bir havalandırması olmayan kapalı bir dolap içine konulmadığından emin olun. Kurutucu tek başına duran bir ünite gibi kurulabileceği gibi uygun alana sahip tezgah altına da konulabilir.

Kurutma Makinesi Su Gideri Var mı?

Yoğuşturucu ünitesi bulunan ürünlerde kurutma sırasında su tankında su birikir. Biriken suyu her kurutmadan sonra boşaltmanız gerekmektedir. Su tankında biriken suyu periyodik olarak boşaltma işlemi yerine, makineyle birlikte verilen su tahliye hortumuyla doğrudan dışarı da verebilirsiniz.