Küçükçekmece İkinci El Buzdolabı Alanlar

Küçükçekmece ikinci el beyaz eşya alanlar firmamızın hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak için 7/24 bize ulaşabilirsiniz.

 İstanbul Küçükçekmece ve mahallelerinden bize kolayca ulaşabilirsiniz. 

Sıfır ve ikinci el buzdolabını elden çıkarmak isteyen, bunu yaparken de az veya çok bir tasarruf elde etmeyi düşünen herkes için en kaliteli hizmeti sunmaktan onur duyuyoruz. 

Yıllardır sıfır ve ikinci el beyaz eşya alım satım işi ile yaptığımız için beklentilerinizi çok iyi biliyoruz. 

Küçükçekmece ikinci el buzdolabı alanlar olarak alım sürecimizi ve sizlere vereceğimiz hizmetin nasıl başlayıp, nasıl sonuca gittiğini anlatacağız.

Beyaz eşya veya buzdolabı alımı yaptığımız zaman insanların özellikle güven sorunu yaşadıklarından dolayı beyaz eşyalarını satmaktan çok bedava vermeyi tercih ettiklerini çok zaman gördük. 

Hem aklınızdaki soruların hem de güven sorununu ortadan tamamen kaldırmak için bir yazı dizisi hazırladık.

İkinci El Buzdolabı Nasıl Satabilirsiniz? 

Küçükçekmece’den gelen tüm taleplerinizi hızlı ve doğru bir şekilde değerlendirmeye alıyoruz. 

Sizlerden istediğimiz şey beyaz eşyalarınızın fotoğraflarını WhatsApp’tan 0537 672 42 76 numaralı telefonumuza göndererek başlayabilirsiniz. 

Küçükçekmece ikinci el buzdolabı alanlar firmamız göndermiş olduğunuz fotoğrafları inceledikten sonra sizlere olumlu veya olumsuz geri dönüş yapacaklardır.

Olumlu ise fiyat teklifimizi iletecektir. Teklif ettiğimiz miktar sizin için de yeterli ise istediğiniz gün adresinizden alımı yapılacaktır.

Küçükçekmece İkinci el buzdolabı alanlar
Küçükçekmece Buzdolabı Alan Yerler

Ne Tür Buzdolapları Alıyoruz? 

Temiz sorunsuz olan bütün buzdolaplarını alıyoruz. Ayrıca ikinci el buzdolabı alımı dışında sıfır buzdolabı, spot buzdolabı gibi ürünlerin de alımını yapmaktayız. 6 yıl ve üzeri olan buzdolabının alımını maalesef yapamıyoruz. 

Sıfır buzdolabı; ürünün ambalajının kesinlikle açılmamış olması, servis kurulumu yapılmamış be faturasının olması gerekmektedir. 

Spot buzdolabı; ürünün kesinlikle yeni model olması, faturasının olması, herhangi bir yerinde vuruk olmaması

İkinci el buzdolabı; Ürünün mutlaka çalışır durumda olması, raflarının tam olması, varsa herhangi bir yerinde çürük, pas gibi sıkıntılarını önceden bize belirtmeniz, aksi takdir de alımı zorlaşır.

Küçükçekmece İkinci El Buzdolabı Alanlar

Fiyatı Neye Göre Belirliyoruz?

Küçükçekmece’nin herhangi bir bölgesinden ikinci el buzdolabı alacağımız zaman temiz, sağlam, satılabilir ürünler almaya özen gösteriyoruz. 

Küçükçekmece ikinci el buzdolabı alanlar firmamız için önemlidir. Örnek; arızalı, sorunlu, gazı bitmiş, gövde kaçağı, üst soğutup alt soğutmuyor ise bu ürünün alımı kesinlikle yapılamamaktadır. 

Daha fazlası için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Nakliye Ve Ödeme?

İkinci el buzdolabı alanlar olarak beyaz eşya alımlarımızı kendi bünyemizde bulunan nakliye aracımızla yapıyoruz. Bu sayede sizlere kesinlikle herhangi bir zahmet çektirmiyoruz, herhangi bir ücret’te talep etmiyoruz. Taşıma, yükleme işlemleri firmamız tarafından yapılmaktadır.

Bizi sosyal medya hesabımız instagram dan olan takip günlük yayınlanan içeriklerimizden haberdar olabilirsiniz.

Küçükçekmece ve tüm bölgelerinden sıfır ve ikinci el beyaz eşya alımını en yüksek fiyattan sizden satın alıyoruz. Bizi günün her saati arayabilir, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiye erişebilirsiniz.

Yorumlar kapatılmıştır.