İkinci El Televizyon Alanlar

Hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelen televizyonlar, sürekli olarak yeni modellerle karşımıza çıkıyor. 4k, smart, android, curved şeklinde özellikleri ile karşımıza çıkmaktadır.

COVİD-19 (CORONAVİRÜS) GÜNCELLEMESİ #evdekal #hayatevesığar #maskenitak

Üst model televizyon alırken eski televizyonu ne yapacaksınız, bu konu hakkında yeteri kadar bilginiz var mı? İkinci el televizyon alanlar olarak bu konuda sizlere hertürlü kolaylığı sunmak için yardımcı olacağız. 

İkinci el beyaz eşya alımı yaptığımız gibi ikinci el televizyon satmak istiyorum diyen tüm müşterilerimize en iyi hizmeti devamlılık esastır prensibi ile veriyoruz. 

Yıllardır beyaz eşya alım işi yaptığımız için müşterilerimizin neler istediğini, neleri merak ettiğini en iyi biz biliriz.

Yılların bize kazandırdığı en iyi şey müşterilerimizin herhangi bir beyaz eşyayı satarken ilk önce fiyat odaklı hareket etmeleridir. 

Oysa fiyat kadar güvenebileceğiniz bir firmayla çalışmak da çok önemlidir. Çünkü güvenilir bir esnaf demek iyi net bir fiyat almak demektir.

İkinci El Televizyon Nasıl Satabilirsiniz?

İkinci el televizyon alanlar firmamızı tercih etmeniz halinde yapmanız gereken tek şey ürünün markasını ve modelini WhatsApp’tan göndermektir. Ayrıca telefon yoluyla bize ulaşarak sözlü olarak da söyleyebilirsiniz. 

Arkadaşlarımız ürünün markasına ve modeline göre kısa bir inceleme yaparak, sizlere alabileceğimiz fiyat teklifini ileteceklerdir. 

Fiyatlandırma konusunda anlaşmamızın hemen akabinde istediğiniz gün adresinizden alımı gerçekleşecektir.

Fiyatı Neye Göre Belirliyoruz?

İkinci el led televizyon alanlar için önemli olan ürünün markadır. Samsung, Lg, Arçelik, Beko, Vestel, Sony gibi markaların ürünleri her zaman iyi ve yüksek fiyattan alınmaktadır. 

Çünkü bu markaların görüntü kalitesi, özellikleri ve teknolojik olarak her zaman üst seviyededir.

Ürünün görüntü kalitesinde herhangi bir sorun olmaması da ayrıca önemlidir. Ekranda ölü pikseller, darbeden dolayı oluşan çizgiler, görüntüde kararma gibi hataların olması alım yapmamızı kesinlikle engelliyor. 

Satacağınız kullanılmış televizyonun ayak aparatlarının olması, kumandası olması, eğer ürün yeni bir model ise kutusunun, garanti belgesinin olması da fiyatı artı yönde etkiler.

Ürünün tasarımı yeni model ise fiyatı doğrudan yükseltir. İnce ekran tasarım ile curved yani kavisli televizyonlar daha yüksek fiyattan alınır.

Televizyonu Teslim Alma? 

İkinci el televizyon alanlar için bizi tercih etmeniz durumunda arkadaşlarımız  en kısa sürede adresinizden alımı yapacaktır. Ödemesini de nakit olarak yapacaklardır. Sizlere herhangi bir zahmet çektirmeden, ürünü nasıl teslim ederim derdi ile uğraşmayacaksınız. 

İstanbul sıfır ve ikinci el televizyon alanlar olarak spot televizyonların alımını da yapmaktadır.

Bizi Telegram kanalından takip edebilirsiniz!