İkinci El Buzdolabı Alanlar

İstanbul beyaz eşya alanlar firmamızın hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak için 7/24 bize ulaşabilirsiniz.

 İstanbul avrupa yakası’nda bulunan tüm ilçe ve semtlerinden bize ulaşabilirsiniz. 

COVİD-19 (CORONAVİRÜS) GÜNCELLEMESİ #evdekal

Sıfır ve ikinci el buzdolabını elden çıkarmak isteyen, bunu yaparken de az veya çok bir tasarruf elde etmeyi düşünen herkes için en kaliteli hizmeti sunmaktan onur duyuyoruz. 

Yıllardır sıfır ve ikinci el beyaz eşya alım satım işi ile yaptığımız için beklentilerinizi çok iyi biliyoruz. 

İkinci el buzdolabı alanlar olarak alım sürecimizi ve sizlere vereceğimiz hizmetin nasıl başlayıp, nasıl sonuca gittiğini anlatacağız.

Beyaz eşya veya buzdolabı alımı yaptığımız zaman insanların özellikle güven sorunu yaşadıklarından dolayı beyaz eşyalarını satmaktan çok bedava vermeyi tercih ettiklerini çok zaman gördük. 

Hem aklınızdaki soruların hem de güven sorununu ortadan tamamen kaldırmak için bir yazı dizisi hazırladık.

Buzdolabını Nasıl Satabilirsiniz? 

İstanbul avrupa yakası’ndan gelen tüm taleplerinizi hızlı ve doğru bir şekilde değerlendirmeye alıyoruz. 

Sizlerden istediğimiz şey beyaz eşyalarınızın fotoğraflarını WhatsApp’tan 0212 909 30 63 numaralı telefonumuza göndererek başlayabilirsiniz. 

İkinci el buzdolabı alanlar firmamız göndermiş olduğunuz fotoğrafları inceledikten sonra sizlere olumlu veya olumsuz geri dönüş yapacaklardır.

Olumlu ise fiyat teklifimizi iletecektir. Teklif ettiğimiz miktar sizin için de yeterli ise istediğiniz gün adresinizden alımı yapılacaktır.

İkinci el buzdolabı alanlar
Sıfır Ve Kapalı Kutu Buzdolabı Alan Yerler

Ne Tür Buzdolabı Alıyoruz? 

Temiz sorunsuz olan bütün buzdolaplarını alıyoruz. Ayrıca ikinci el buzdolabı alımı dışında sıfır buzdolabı, spot buzdolabı gibi ürünlerin de alımını yapmaktayız. 6 yıl ve üzeri olan buzdolabının alımını maalesef yapamıyoruz. 

Sıfır buzdolabı; ürünün ambalajının kesinlikle açılmamış olması, servis kurulumu yapılmamış be faturasının olması gerekmektedir. 

Spot buzdolabı; ürünün kesinlikle yeni model olması, faturasının olması, herhangi bir yerinde çizik, darbe, çürük, pas gibi sorunları olmaması

Fiyatı Neye Göre Belirliyoruz?

Avrupa yakasının herhangi bir ilçesinden ikinci el buzdolabı alacağımız zaman temiz, sağlam, satılabilir ürünler almaya özen gösteriyoruz. 

İkinci el buzdolabı alanlar firmamız için önemlidir. Örnek; arızalı, sorunlu, gazı bitmiş, gövde kaçağı, üst soğutup alt soğutmuyor ise bu ürünün alımı kesinlikle yapılamamaktadır. 

Daha fazlası için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Nakliye Ve Ödeme?

Buzdolabı alanlar olarak beyaz eşya alımlarımızı kendi bünyemizde bulunan nakliye aracımızla yapıyoruz. Bu sayede sizlere kesinlikle herhangi bir zahmet çektirmiyoruz, herhangi bir ücret’te talep etmiyoruz. Taşıma, yükleme işlemleri firmamız tarafından yapılmaktadır.