Beyoğlu İkinci El Beyaz Eşya Alanlar

Beyoğlu Neresidir ?

Beyoğlu ikinci el beyaz eşya alanlarBeyoğlu ilçesi günümüzde, 45 mahalleden ve yaklaşık 225 bin yerleşik nüfustan oluşan bir yerleşim yeridir. İş, eğlence ve kültür merkezi olması nedeniyle bu ilçe sınırları içerisindeki gündüz ve gece nüfusu birkaç milyonu bulmaktadır. Bazılarına göre Beyoğlu, Karaköy’den Taksim’e kadar uzanan bölgedir. Bazılarına göre de,Tünel Meydanı’ndan Taksim’e uzanan bölümden ibarettir.

Bugün İstanbul iline bağlı Beyoğlu ilçesi; Haliç’in kuzeyinde Kasımpaşa vadisinin batısıyla, Dolmabahçe (Gazhane) vadisi arasında kalan alanı kapsar, Şişli ve Beşiktaş ilçeleriyle sınırdaştır. Ancak halk arasında Beyoğlu adı, kentin önemli kültür, eğlence ve iş merkezlerinden olan ve Galatasaray’ı Taksim Meydanı’na bağlayan İstiklal caddesi ve çevresi için kullanılır.

 

Emek Spot Ürünleri firmamız ikinci el beyaz eşyalar konusunda başkası tarafından satışı yapılmak istenen ve kullanımı gerçekleştirmiş ürünlerin alımını yapıyor. 

Günümüzde beyaz eşya kullananlar teknolojinin değişmesi ile birlikte  beyaz eşyalarını satışa çıkarırlar. Beyaz eşya olarak genellikle buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi ürünleridir. Ayrıca satılmak istenen dondurucular ve kurutma makineleri alım işlemi yaptığımı ürünlerdir. 

İkinci el beyaz eşyalar çok geniş bir ürün çeşitliliğine sahip aldığımız ürünlerdir. Bu modellerin alım işlemlerinde  birbirinden ayıran unsurlar bulunur. Alım işlemlerinde dikkat ettiğimiz unsurlar fiyat, renk, nitelikler ve sağlamış olduğu fonksiyonlardır.  

Ayrıca kullanım süreleri dolmuş ama henüz sağlam olan fırın, kurutma makinesi, bulaşık makinesi, ankastre set, aspiratör, su arıtma cihazı, mikrodalga fırınları da alıyoruz. Buna istinaden mutfak beyaz eşya ürünlerinde set üstü ocak, klima gibi beyoğlu ikinci el beyaz eşya alanlar alanında işlemler yapıyoruz.  

 

 

İkinci El Buzdolabı 

İkinci El Çamaşır Makinesi 

İkinci El Bulaşık Makinesi 

İkinci El Led Smart Televizyon 

İkinci El Smart Led Televizyon 

İkinci El Android Televizyon 

İkinci El Fırın 

İkinci El Mini Buzdolabı 

İkinci El Derin Dondurucu 

İkinci El Ankastre Set 

İkinci El Kombi Buzdolabı 

İkinci El Kurutma Makinesi 

İkinci El Kurutmalı Çamaşır Makinesi 

 

 

Beyaz eşyalarını satmak istediğini söyleyen tüm insanlara aynı gün hizmetimiz vardır. telefonunuzu  kullanarak satmak istediğiniz ürünlerin bir kaç kare fotoğrafını çekerek whatsapp uygulamasından bize gönderin. Anında fiyat teklifimizi alabilirsiniz. 

 

 

Emek Spot Ürünleri firmamıza sattığınız mobilya ve beyaz eşya ürünlerinin ödemelerini nakit olarak yapılmaktayız. Ayrıca taşıma ve nakliye gibi hizmetlerin tamamı firmamız tarafından karşılanmaktadır. Kesinlikle sizden herhangi bir ücret talep etmiyoruz. 

 

 

Satmak istediğiniz beyaz eşyalarınızı aynı gün ve saatte adresinizden alımını sağlıyoruz. Size herhangi bir sıkıntı yaşatmadan kendi personelimizle birlikte taşıma işlemini yaparak, sizden teslim alıyoruz. 

 

 

Arap Cami Mahallesi

 Asmalı Mescit Mahallesi

 Bedrettin Mahallesi

 Bereketzade Mahallesi 

Bostan Mahallesi 

Bülbül Mahallesi 

Camiikebir Mahallesi

 Çatma Mescit Mahallesi

 Cihangir Mahallesi 

Çukur Mahallesi 

Emekyemez Mahallesi

 Evliya Çelebi Mahallesi 

Fetihtepe Mahallesi 

Firuzağa Mahallesi 

Gümüşsuyu Mahallesi

 Hacıahmet Mahallesi

 Hacımimi Mahallesi 

Halıcıoğlu Mahallesi 

Hüseyinağa Mahallesi 

İstiklal Mahallesi 

Kadı Mehmet Mahallesi 

Kalyoncu Kulluğu Mahallesi

 Kamer Hatun Mahallesi

 Kaptanpaşa Mahallesi

 Katip Mustafa Çelebi Mahallesi 

Keçeci Piri Mahallesi

 Kemankeş Karamustafa Paşa Mahallesi

 Kılıçali Paşa Mahallesi

 Kocatepe Mahallesi

 Küçük Piyale Mahallesi 

Kulaksız Mahallesi

 Kuloğlu Mahallesi 

Müeyyedzade Mahallesi

 Ömer Avni Mahallesi 

Örnektepe Mahallesi

 Piri Paşa Mahallesi 

Piyalepaşa Mahallesi

 Pürtelaş Hasan Efendi Mahallesi

 Şahkulu Mahallesi 

Şehit Muhtar Mahallesi

 Sururi Mehmet Efendi Mahallesi 

Sütlüce Mahallesi

 Tomtom Mahallesi 

Yahya Kahya Mahallesi

 Yenişehir Mahallesi

 

Beyoğlu İkinci El Beyaz Eşya Alanlar Alımlarını Hangi Eşyalara Göre Yapıyor?

Geniş bir ürün çeşitliliğine sahip olan beyaz eşyaların modelleri değişime uğrar. Bundan dolayı devamlı farklı özelliğe sahip yeni modeller piyasaya çıkar. Bundan dolayı beyaz eşyaların en önemli özelliği günümüzde en çok değiştirildiği eşyalardan olmasıdır.

 İkinci el beyaz eşya alım işlemlerinde en önemli amacımız satıcılara kâr elde etme olanağı sunmamızdır. Ülkemizde değişim en çok beyaz eşyaların modellerinde ve kullanımlarında gerçekleşir. Her alanda  gerçekleşen eşya değişimin en hızlı yaşandığı sektör beyaz eşya sektörüdür. 

Yıllar önce alınan buzdolapları, çamaşır makineleri ve diğer beyaz eşyalar günümüzde bazı özelliklerini yitirmiş olabilir. Buna istinaden kısa süre önce alınan derin dondurucular değişen teknoloji ile birlikte artık ihtiyaçları karşılamaya biliyor. Teknolojinin gelişmesiyle  birçok insan elindeki  ikinci el beyaz eşyayı satmak istiyor bizler de beyoğlu ikinci el beyaz eşya alanlar olarak bunları gerçekleştiriyoruz. 

Beyoğlu ikinci el beyaz eşya alanlar
Beyoğlu İkinci El Beyaz Eşya Alan Yerler

Beyoğlu İkinci El Beyaz Eşya Alanlar Alımları Ödeme Ve Diğer İşlemler Nelerdir?

Emek spot Beyoğlu ikinci el beyaz eşya alanlar niteliğinde ikinci el beyaz  eşyalarınızı değerinde hesaplayarak nakit olarak kişilere destek oluyoruz. İnsanlar ikinci el eşyaların satmak için uzun süren internet satışları ile uğraşmak istemiyor ve genellikle güvenmiyorlar. 

Emek Spot Ürünleri mağazamız satışı yapılmak istenen ürününüzün değerinde evinizden veya ofisinizden ikinci el beyaz eşyaları teslim alarak işlem sağlıyor. Ayrıca beyaz eşya alımlarında ödemeleri nakit olarak teslimat esnasında yapıyoruz. Satış yapmak isteyen kişilere ikinci el eşyanızın fotoğraflarını göndermeniz yeterlidir.

Uzman ekiplerimiz satışı yapılması istenen ürünler 5 dakika içerisinde değerinde fiyat belirleme işlemi sağlıyorlar. Sonrasında kişilere dönüş yapıyorlar. Fiyat konusunda satış yapmak isteyenler ile anlaşıldığında ikinci el beyaz eşyalar için ücretsiz nakliyat hizmeti sağlıyoruz. Ayrıca satış yapmak isteyen kişiler için beyaz eşya alım konusunda canlı destek, whatsapp, telegram gibi iletişim kaynaklarını kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Beyoğlu İkinci El Beyaz Eşya Alanlar Alımlarında Ürünler Nasıl Değerlendirilir?

Beyoğlu ikinci el beyaz eşya alanlar beyaz eşya alımında gönderilen eşyaların tüm fotoğrafları uzman ekspert ekibimiz tarafından incelenir. Firmamız tarafında beyaz eşyalarınız hakkında tüm gerekli bilgiler toplanır ve değerli hesaplanır. 

En dikkat edilen noktalar beyaz eşyalarda pas çürük gibi sorunlar olup olmadığıdır. Fiyatlandırma ve anlaşma genellikle resim üzerinden yapılan ekspertiz sonucu eşyalar için fiyat teklifi sunmamız ile başlar. Fiyat teklifi kabul edildiğinde  anlaşma yapılır. Eşyaların alınacağı tarih ve ortalama saat belirlenerek beyaz eşya sahiplerine bilgi verilir. 

Beyaz eşya sahipleri için uygun olunan gün ve saat için program yapılıyor. Ödeme ve nakliye işlemleri öncesinde firmamız uzman eksperlerimiz ile taşıma ve anlaşma gününde eşya sahiplerini ziyaret eder. İkinci el beyaz eşyalar yerinde incelenir ve sonrasında, anlaşması yapılan eşyalarda ödemeler kapıda nakit yapılır ve taşıma işlemine başlanır. Beyoğlu bölgesinde ikinci el beyaz eşya alanlar firma alanında  aldığımız ürünler şunlardır; no frost buzdolabı, çamaşır makinesi, ütü, derin dondurucu gibi beyaz eşyalardır.

Beyoğlu ikinci el Beyaz Eşya Alanlar

Hemen İletişime Geçin

İkinci el beyaz eşyalarınızdan kurtulmak istiyor ve değerinde ücret almayı diliyorsanız 0537 569 00 69 numarasından bizi arayabilirsiniz. Bununla birlikte WhatsApp aracılığı ile ürünlerinizin resmini çekerek tahmini fiyat öğrenebilirsiniz. Sosyal medya platformumuzu incelemek için İnstagram  sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.