Beşiktaş İkinci El Beyaz Eşya Alan Yerler

Günümüzde ev sahibi olan herkesin evlerinde en gerekli ihtiyaçlarından olan beyaz eşyalar, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın gibi en önemli beyaz eşyaların başında gelir. 

Bu eşyaların kullanım süresi genellikle markaya ve alınan yıla göre değişir. Markalara göre değişkenlik gösteren beyaz eşyalar maksimum 5 ila 10 yıl arasında kullanılabilir. Buna istinaden firmamız Beşiktaş ikinci el beyaz eşya alan yerler olarak hizmet veriyor. 

Beşiktaş bölgesinde ikinci el eşya satmak istenilen tüm ev eşyaların değerlerine göre bilgi veriyoruz. Genellikle satış taleplerinize göre firmamız çalışır durumda olan ve yıpranmamış beyaz eşyaların alımlarını gerçekleştirir. Buna istinaden satışı sağlanan ve alım yaptığımız ikinci el beyaz eşya alanlar  olarak eşyalara göre  değerinden alarak  nakit olarak ödeme yapıyoruz. 

Beşiktaş İkinci El Beyaz Eşya Alan Yerler

Beşiktaş İkinci El Beyaz Eşya Alan Yerler Alımları Aşamaları Nasıldır?  

Satılmak istenen eşyaların değerini öğrenmek için müşterilerimiz genellikle bize iletişim kısmından ulaşırlar. Buna istinaden beyaz eşyalar için 0537 569 00 69 irtibata geçerek ikinci el ev eşyalarının  fotoğraflarını WhatsApp veya Telegram yolu ile bize gönderirler. Yoğunluğa göre maksimum 10 dakika içinde fiyat gönderiyoruz. 

İkinci el beyaz eşyaların değerlerine göre vermiş olunan fiyatlarda anlaşma sağlama işlemleri tamamlanır. 

Sonrasında   istenilen gün ve saatte beyaz eşyaların alınması için adrese araç gönderme hizmeti sağlıyoruz. İkinci el beyaz eşyalar önce yerinde incelenir. Sonrasında eşyalar için  ödemeler nakit yaparak, taşıma işlemine başlıyoruz. Diğer firmalardan farkımız Beşiktaş  ikinci el beyaz eşya alan yerler  arasında satmayı düşünülen tüm beyaz eşyaları alıyoruz.

 

 

İkinci El Buzdolabı 

İkinci El Çamaşır Makinesi 

İkinci El Bulaşık Makinesi 

İkinci El Led Smart Televizyon 

İkinci El Smart Led Televizyon 

İkinci El Android Televizyon 

İkinci El Fırın 

İkinci El Mini Buzdolabı 

İkinci El Derin Dondurucu 

İkinci El Ankastre Set 

İkinci El Kombi Buzdolabı 

İkinci El Kurutma Makinesi 

İkinci El Kurutmalı Çamaşır Makinesi 

 

 

Beyaz eşyalarını satmak istediğini söyleyen tüm insanlara aynı gün hizmetimiz vardır. telefonunuzu  kullanarak satmak istediğiniz ürünlerin bir kaç kare fotoğrafını çekerek whatsapp uygulamasından bize gönderin. Anında fiyat teklifimizi alabilirsiniz. 

 

 

Emek Spot Ürünleri firmamıza sattığınız mobilya ve beyaz eşya ürünlerinin ödemelerini nakit olarak yapılmaktayız. Ayrıca taşıma ve nakliye gibi hizmetlerin tamamı firmamız tarafından karşılanmaktadır. Kesinlikle sizden herhangi bir ücret talep etmiyoruz. 

 

 

Satmak istediğiniz beyaz eşyalarınızı aynı gün ve saatte adresinizden alımını sağlıyoruz. Size herhangi bir sıkıntı yaşatmadan kendi personelimizle birlikte taşıma işlemini yaparak, sizden teslim alıyoruz. 

 

 

 • Abbasağa Mahallesi 
 • Akat Mahallesi 
 • Arnavutköy Mahallesi 
 • Balmumcu Mahallesi
 •  Bebek Mahallesi
 •  Cıhannuma Mahallesi
 •  Dikilitaş Mahallesi
 •  Etiler Mahallesi 
 • Gayrettepe Mahallesi
 •  Konaklar Mahallesi 
 • Kültür Mahallesi 
 • Kuruçesme Mahallesi 
 • Levazım Mahallesi 
 • Levent Mahallesi 
 • Mecidiye Mahallesi
 •  Muradiye Mahallesi
 •  Nisbetiye Mahallesi 
 • Ortaköy Mahallesi
 •  Sinanpaşa Mahallesi 
 • Türkali Mahallesi
 •  Ulus Mahallesi
 •  Vişnezade Mahallesi
 •  Yıldız Mahallesi

 

 

Beşiktaş İkinci El Beyaz Eşya Alan Yerler Hangi Beyaz Eşyaları Kapsıyor?  

Özellikle ikinci el beyaz eşyalardan buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi eşyalar başta geliyor. Ayrıca fırın çalışmasında  bir problem, arıza, pas veya çürük gibi sorunlar alımlarda titizlikle inceleniyor.

 Genellikle emek spot ürünleri firmamız güvenilir olarak tüm beyaz eşyaları  kapıdan teslim alarak ödemeleri nakit olarak yapıyor. 

Fakat firmamızın dikkat ettiği en önemli nokta 5 yılı aşmış beyaz eşyalar için alım işlemi yapmamasıdır. Ayrıca firmamız asla arızalı sorunlu beyaz eşya alım işlemi gerçekleştiremiyor. Beşiktaş bölgesinde özellikle Beşiktaş ikinci el beyaz eşya alanlar  arasında birçok beyaz eşya ikinci el olarak alım yapıyoruz. 

Bu eşyalar hangileri; çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, kurutmalı çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, fırın, mikrodalga fırın, midi ve mini fırın, derin dondurucu, çöp öğütücüler, set üstü ocak, su sebili gibi ikinci el beyaz eşyalardır.

 Özellikle müşterilerimiz yeni eve çıkacak ya da değiştirmek isteyen kişilerden oluşur. Bu kişiler buzdolabı, çamaşır makinesi, buzdolabı gibi beyaz eşyalarınızı satmak isterler. Bunun için Beşiktaş ikinci el eşya alan yerler arasında firmamız ile iletişime geçerler.

Beşiktaş İkinci El Beyaz Eşya Alan Yerler
Beşiktaş İkinci El Beyaz Eşya Alım Satım

Beşiktaş İkinci El Beyaz Eşya Alan Yerler Ödeme ve Ürün Alım İşlemleri Nasıl Gerçekleştirir?

Özellikle ikinci el eşya alımında garantisi henüz bitmemiş beyaz eşyalar daha değerlidir. Bununla birlikte süresi dolmamış olan ya da daha az kullanılmış olan eşyalara daha yüksek değerde fiyat teklifi vermekteyiz. 

Beşiktaş ilçesi son zamanlarda İstanbul’da ikinci el beyaz eşya alanlar arasında yoğun ve  eşyanın satın alındığı bölgelerdendir. Buna istinaden güven ve nakit ödemeler ile birlikte   diğer eşyaları rahatlıkla alım işlemleri sağlıyoruz.

 İkinci el beyaz eşya alım işlemlerinde tüm firmalar gibi bizim de işlemlerimiz aynı şekilde gerçekleşiyor. 

İkinci el beyaz eşya olan buzdolapları, çamaşır makineleri gibi eşyaların önce görselleri istenip inceleniyor. Bu işlemler yerin de gerçekleştirilebilir. Özellikle bu beyaz eşyaların özellikleri incelenir. Bunlar arasında garanti süreleri, eşyaların programları ve kullanım süreleridir. Sonrasında eşyaların durumuna göre değerinde fiyat hesaplanıyor.  

Bize Nasıl Ulaşabilirsiniz?

İkinci el beyaz eşyalarınızdan kurtulmak ve güvenilir bir firmaya satmak istiyorsanız 0537 569 00 69 numarasından bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden ürün resimlerini çekerek bize gönderebilirsiniz. Sosyal medya platformumuzu incelemek için instagram sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.